Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka
Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Oferta

Specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Każdy zabieg jest poprzedzony wnikliwą oceną stanu zdrowia Pacjentki oraz uwzględnieniem jej oczekiwań względem efektu końcowego. Specjalistyczne preparaty i urządzenia w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą naszego personelu to gwarancja satysfakcji naszych Klientów. Szeroki wybór kosmetycznych zabiegów na twarz i ciało pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie, osiągając tym samym zamierzony efekt.

 

Medycyna estetyczna

dr Eugeniusz Mielechow

 

 

ESTHETIQUE
Katarzyna Mielechow

ul. Farysa 62 B
01-971 Warszawa (mapa kml)
tel. 22 864 00 63
tel. kom. 510 103 473

Zabiegi harmonizujące

To procedury zabiegowe przywracające gibkość, piękną i sprężystą linię biustu, przynoszą ulgę i komfort zmęczonym nogom, poprawiają kontury i kształt piersi. Zalecane w programach odnowy biologicznej dla każdej kobiety.


Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Algoplaste Bust Radiance Thal'ion » zabieg poprawiający wygląd biustu

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Bust Firmness » zabieg ujędrniający biust

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Velvet Hands Care » piękne dłonie

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Cooling Sculpting Legs Care » lekkie nogi


Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka


Algoplaste Bust Radiance Thal'ion
Zabieg poprawiający wygląd biustu

Zabieg wzmacniający i ujędrniający delikatną skórę biustu na bazie alg Spirulina, wzbogaconych w roślinny krzem, wzmacniających napięcie i elastyczność skóry. Polecany dla kobiet w ciąży celem zapobiegania rozstępom. Zabieg, dzięki wykorzystaniu maski algoplastycznej, daje natychmiastowy efekt napięcia i ujędrnienia skory.

Wskazania do zabiegu: wyniszczające diety, szybka utrata wagi, zaawansowane procesy starzenia, a także zapobiegawczo przed rozstępami dla kobiet w ciąży.

Efekty zabiegu: istotna poprawa napięcia i stopnia elastyczności skóry.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka


Bust Firmness
Zabieg ujędrniający biust

Zabieg oparty na mikronizowanej aldze Spirulina bogatej w proteiny i krzem. Alga nałożona na skórę głęboko wzmacnia i napina tkankę łączną oraz poprawia elastyczność włókien kolagenowych. Zabieg polecany jest w celu zapobiegania powstawaniu rozstępów oraz w okresie wyniszczających diet związanych z utratą masy ciała. Najlepsze i sprawdzone rezultaty daje stosowanie go w kuracjach wspomaganych codzienną pielęgnacją w domu.

Wskazania do zabiegu: silna utrata jędrności i sprężystości skóry biustu na skutek wyniszczających diet, nagłej utraty masy ciała, zaawansowanych procesów starzenia.

Efekty zabiegu: poprawa sprężystości i elastyczności skóry, zmniejszenie rozstępów, nawilżenie i odżywienie naskórka.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka


Velvet Hands Care
Piękne dłonie

Zabieg o silnych właściwościach odżywczych i regeneracyjnych przeznaczony dla osob narażonych na wiatr, mróz i środki czyszczące. Leczy zniszczone, szorstkie dłonie i wzmacnia paznokcie.

Wskazania do zabiegu: spierzchnięte, suche, zniszczone oraz podrażnione dłonie wymagające odżywienia, wzmocnienia oraz regeneracji.

Efekty zabiegu: silna regeneracja, wygładzenie, natłuszczenie i nawilżenie skóry. Dłonie po zabiegu są pełne blasku i nabierają eleganckiego wyglądu.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka


Cooling Sculpting Legs Care
Lekkie nogi

Zabieg przynoszący ulgę zmęczonym nogom. Uaktywnia krążenie, odprowadza nadmiar limfy, zwiększa elastyczność naczyń włosowatych. Znika uczucie ciężkości, bolesnego napięcia żył.

Wskazania do zabiegu: zmęczone, obolałe i ociężałe nogi, nieprawidłowe krążenie krwi oraz kruchość naczyń krwionośnych.

Efekty zabiegu: odprowadzenie nagromadzonej krwi i limfy, uczucie lekkości i zmniejszenie bólu.


W gabinecie Esthetique istnieje dodatkowo możliwość zakupu oryginalnych produktów Thal'ion do podtrzymywania efektu poszczególnych zabiegów w domu a także do balneoterapii.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

© Copyright 2016 Katarzyna Mielechow, ESTHETIQUE  | design by grafX & more