Zabiegi typu Wellness

To grupa procedur zabiegowych na ciało, która wykorzystuje terapeutyczne właściwości alg, wody morskiej, termostatyczne działanie błota w połączeniu z relaksującym działaniem olejków aromatycznych. Zabiegi te pozwalają na całkowitą odnowę organizmu, jego demineralizację, łagodzą stres, napięcia nerwowe, relaksują ciało i duszę. Wysoki poziom minerałów, zwłaszcza magnezu i wapnia, reguluje funkcje układu nerwowego, przyspiesza detoksykację organizmu, oczyszcza skórę.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Velvet Radiance Thal’ion » zabieg czysta skóra

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Absolute Recovery Care Thal’ion  » zabieg nowa skóra

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Original Marine Wrap Thal’ion  » energia dla uczulonych na jod

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Mineral Wrap Thal’ion  » demineralizacja całego ciała

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Velvet Radiance Thal’ion
Zabieg czysta skóra

Zabieg pozwalający na dokładne oczyszczenie skóry całego ciała, usuwający zrogowaciałą warstwę naskórka, odnawiający i odtwarzający barierę hydrolipidową. Gładka i oczyszczona skóra ułatwia wnikanie składników aktywnych.

Wskazania do zabiegu: jako pierwszy i/lub pojedynczy zabieg gruntownie oczyszczający skórę całego ciała z wykorzystaniem krótkiego masażu rozluźniającego.

Efekty zabiegu: gruntowne oczyszczenie skóry, usunięcie zrogowaciałych komórek, wygładzenie i wysubtelnienie naskórka, odtworzenie naturalnej warstwy hydrolipidowej.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Absolute Recovery Care Thal’ion
Zabieg nowa skóra

Zabieg relaksujący z masażem całościowym ciała, ułatwiający gruntowne oczyszczenie skóry, usuwający martwe komórki naskórka, rozluźniający i relaksujący muskulaturę.

Wsakazania do zabiegu: zestresowany i zmęczony organizm, pozbawiony energii i wigoru.

Efekty zabiegu: zabieg relaksujący, ułatwiający rozluźnienie mięśni, poprawiający krążenie, w którym podstawą jest energetyzujący masaż ciała.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Original Marine Wrap Thal’ion
Energia dla uczulonych na jod

To nowatorski zabieg wśród procedur zabiegowych SPA, bazujący na izotonicznym produkcie, powstałym z wody morskiej. Ułatwia dostęp do praktyk zabiegowych Thalasso osobom z dysfunkcją tarczycy i uczulonym na jod. Pozwala odzyskać utraconą równowagę mineralną organizmu, odżywić komórki, odzyskać formę, energię i siły witalne. Zalecany dla sportowców i zmęczonych, pozbawionych energii życiowej osób.

Wskazania do zabiegu: zestresowany i zmęczony organizm, z silnym ubytkiem magnezu, sportowcy, osoby uczulone na jod, dysfunkcja gruczołu tarczycy.

Efekty zabiegu: zabieg witalizujący, antystresowy, uzupełnia ubytki magnezu i wapnia w organizmie, poprawia kondycję fizyczną i psychiczną, dodaje energii i wigoru.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka


Mineral Wrap Thal’ion

Demineralizacja całego ciała

To idealny zabieg stosowany w profilaktyce leczenia bólu mięśni i stawów, polecany w rehabilitacji do miejscowych okładów na bolące stawy lub kręgosłup. Wykorzystywany jako pojedynczy zabieg odtoksyczniający, ułatwiający retencję wody, wyrównujący braki mineralne w organizmie (wapń, żelazo, magnez, potas).

Wskazania do zabiegu: bolesne napięcia mięśni, stawów, dolegliwości kręgosłupa, drobne urazy i kontuzje, problemy z retencją wody, zatoksycznienie organizmu.

Efekty zabiegu: detoksykacja organizmu, demineralizacja, przyspieszenie przemiany materii, właściwości przeciwbólowe, antyreumatyczne.