Nici liftingujące

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Nici liftingujące Silhouette» zabieg korygujący zwiotczenia skóry i redukujący oznaki jej starzenia

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Nici Aptos» zabieg korygowania ptoz – opadających tkanek miękkich

Nici liftingujące SILHOUETTE

Nowy, bezpieczny i skuteczny zabieg korygujący zwiotczenia skóry i redukujący oznaki jej starzenia. Silhouette-Soft™, to bio-wchłanialne nici ze stożkami. Zostały opracowane przez amerykańskich naukowców, aby poprawić wygląd policzków i przywrócić objętość skóry w okolicy jarzmowej.

Silhouette-Soft™, to najnowocześniejszy produkt dostępny w tej chwili na rynku. Dzięki małym, wchłanialnym stożkom, które zakotwiczają się głęboko w tkance, tworzy się napięcie, które skutecznie podnosi zwiotczałą tkankę. Zabieg jest szybki, komfortowy i nie wymaga hospitalizacji. Wykonuje się go znieczuleniu miejscowym, w ciągu 30 min. w gabinecie lekarskim.

Efekty zabiegu z użyciem nici Silhouette – Soft™ widoczne są natychmiast, a pacjent wraca do pracy i normalnego życia bezpośrednio po wyjściu z gabinetu.

Korekcja utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy.

Nici Silhouette – Soft™ zostały zrobione z kwasu polimlekowego i kwasu glikolowego. Składniki te czynią nici w pełni wchłanialnymi. Produkowane są w Michigan w USA w oparciu o 6-letnie doświadczenie Firmy w produkcji nici do liftingu. Gwarancją bezpieczeństwa jest to iż, materiały wykorzystywane do ich produkcji zatwierdził najważniejszy amerykański organ kontrolny FDA.

  • Brak nacięć;
  • Znieczulenie miejscowe;
  • Zabieg w gabinecie zajmuje mniej niż 30 min;
  • Zmiana położenia tkanki tłuszczowej w okolicy jarzmowej i przywrócenie objętości;
  • Natychmiastowe efekty – pacjent może wrócić do pracy i normalnego życia bezpośrednio po zabiegu;
  • Efekty zabiegu utrzymują się przez 12-18 miesięcy;
  • Zabieg jest bezpieczny, a korekcja utrzymuje się przez dłuższy czas;
  • Cienkie igły i elastyczne stożki zapewniają zadowalające efekty zabiegu bez dyskomfortu dla pacjenta.

Nici Silhouette_Soft™ można z powodzeniem stosować wraz z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej, co dopełnia naturalnego efektu i poprawia ich rozmieszczenie w wygodny sposób.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Nici APTOS

Metody odmładzania Aptos zostały wynalezione 16 lat temu i do dzisiejszego dnia są systematycznie rozwijane, oferując szeroką paletę możliwości korygowania ptoz – opadających tkanek miękkich, przywracając ich pierwotne położenie. Obszary z cienką skórą lub cienką warstwą tkanki tłuszczowej wymagają bardziej delikatnego i ostrożnego opracowywania.

Aptos Excellence to rewolucyjna metoda podnoszenia tkanek twarzy za pomocą bioabsorbowalnych nici caprolac z mikrowypustkami.

Nici Aptos wchłaniają się w ciągu 360 dni. Jednym ze składników nici jest kwas polimlekowy (L-lactic), który dodatkowo wywołuje efekt odmładzający, aktywując naturalną rewitalizację skóry i spowalniając procesy starzenia. Od 3 tygodnia po implantacji wokół nici tworzy się pochewka z tkanki łącznej, która podtrzymuje skórę po wchłonięciu się nici.

Efekty są widoczne natychmiast po zabiegu. Skóra staje się bardziej elastyczna i gładka. Z biegiem czasu efekt postępuje i utrzymuje się do 2 lat z krótszym czasem gojenia niż w zabiegach chirurgicznych.

Bezpieczeństwo stosowania produktów z linii Light Lift jest osiągane poprzez zastosowanie wchłanianego materiału, o właściwościach nie tylko liftingujących, ale także biorewitalizujących.

Metody Aptos są przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, przyzwyczajonych do aktywnego trybu życia, nieakceptujących długiego czasu rekonwalescencji.