Rewitalizacja biustu

Rewitalizacja biustustanik podskórny unoszący biust

Bioabsorbowalne nici  APTOS EXCELLENCE BODY z mikrowypustkami do odmładzania biustu

Wchłanialne nici Excellence Body do zabiegów liftingu i modelowania oraz odmładzania biustu. W odróżnieniu od innych nici pojawiających się na rynku z przeznaczeniem do rewitalizacji ciała, nici Aptos Excellence Body służą przede wszystkim do liftingowania, tj. unoszenia tkanek. Dzieje się tak za sprawą unikalnych, opatentowanych typowych dla linii Excellence Visage (nagrodzonych Perłą Dermatologii Estetycznej 2013 w kategorii „niechirurgiczny lifting”) wypustów,  które gwarantują doskonałą przyczepność w tkankach – mimo iż wprowadzane są po linii prostej, dzięki której przemieszczają tkanki, naprowadzając je na właściwe położenie.

W ciągu 1-1,5 roku od implantacji nici całkowicie rozpuszczają się uwalniając kwas polimlekowy, który dodatkowo rewitalizuje tkanki i wzmacnia ich struktury. Efekt liftingu utrzymuje się około 2 lat.

Nici Excellence Body implantuje się w niezwykle przyjazny nie tylko dla pacjenta, ale także lekarza sposób, za pomocą tępo zakończonych kaniul, nie traumatyzując tkanek, zaledwie przez punkty wkłucia, bez wykłuwania. 25 cm długość każdej nici (10 w opakowaniu) pozwala na ekonomiczne dopasowanie do potrzeb zabiegów takich jak: unoszenie, modelowanie, czy też zagęszczanie piersi.

Zabiegi są proste do wykonania, bezpieczne, nie traumatyzują tkanek i gwarantują satysfakcję pacjentów borykających się z utratą jędrności, opadem tkanek i zmniejszeniem podściółki tłuszczowej w w/w obszarach, gdzie często nie można zaproponować skutecznej mało inwazyjnej alternatywy zabiegowej.