Tabletki na zmarszczki AGE BREAKER

60 kapsułek (zawiera liofilizowany wyciąg z Rosmarinus officinalis – kwas rozmarynowy)

Zamówienia telefoniczne pod numerem: 510 10 34 73

Udowodniony efekt przerwania procesów glikacji-głównej przyczyny starzenia się skóry.

Widoczne rezultaty w zaledwie miesiąc (jędrność i blask skóry).

Glikacja to reakcja chemiczna zachodząca w wyniku przyłączania się cukrów do białek. Zachodzi w całym organizmie wytwarzając AGE (końcowe produkty zaawansowanej glikacji), jedną z głównych przyczyn starzenia się.

Głęboko w skórze elastyna i kolagen w największym stopniu ulegają procesowi glikacji. Zostają one stopniowo coraz bardziej usztywnione poprzez przyłączanie się cukrów. Glikacja jest bezpośrednio lub pośrednio związana z wieloma oznakami starzenia się (zmarszczki, obwisła skóra, zaburzenia pigmentacji, problemy z gojeniem się, itp.).

Glikacja postępuje w sposób liniowy przez całe życie i może prowadzić do przedwczesnego starzenia się.

Można ten proces kontrolować poprzez prowadzenie zdrowego trybu życia oraz regularne przyjmowanie preparatu nacriderm AGE BREAKER, suplementu diety przerywającego proces glikacji.

Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie, zażywane podczas posiłku (przez co najmniej miesiąc). Nie przekraczać zalecanej dawki. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

 

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Zamówienia telefoniczne pod numerem: 510 10 34 73 lub agebreaker.com.pl

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

 AGE BREAKER

Cukier prowadzi do nadwagi a nawet otyłości. Utrudnia utrzymanie szczupłej sylwetki, ale nie tylko. Jeden z dermatologów, Fredric Brandt w swojej książce udowadnia, że to także jedna z przyczyn powstawania zmarszczek. Przyspiesza starzenie się skóry, przedwcześnie odbiera młodość i atrakcyjny wygląd.

Cukier przyspiesza rozkład elastyny i kolagenu, białka, który odpowiada za prawidłową strukturę i sprężystość skóry właściwej. Jednym słowem cukier aktywnie postarza!!

Wszystkiemu jest winna glikacja białek, to znaczy proces przyłączenia się cukrów sześciowęglowych do grup aminowych kolagenu i elastyny. Końcowym produktem glikacji są AGE (Adwanced Glycation and Products). Efektem tego jest spadek elastyczności skóry, pojawiają się zmarszczki, nierównomierny koloryt. Wszystkiemu jest winna glikacja białek, to znaczy proces przyłączenia się cukrów sześciowęglowych do grup aminowych kolagenu i elastyny. Końcowym produktem glikacji są AGE (Adwanced Glycation and Products). Efektem tego jest spadek elastyczności skóry, pojawiają się zmarszczki, nierównomierny koloryt.  

Ataki cukru powodują, że włókna kolagenu i elastyny stają się mniej elastyczne, kruche i zaczynają się łamać.

W glikacji białek upatruje się skutków przewlekłej hiperglikemii- uszkodzenie siatkówki oka, nerek, neuropatie.

Według przeprowadzonych badań, wiemy, że skóra diabetyków starzeje się nawet o 30% szybciej.

JAK TEMU ZAPOBIEC?

Poprzez prowadzenie zdrowego stylu życia, stosowania zdrowej diety, unikanie tytoniu, alkoholu, nadmiernego opalania się. Zażywania preparatów przerywających glikację- AGE BREAKER.

To unikalny preparat, który zawiera:

– KWAS ROZMARYNOWY

Właściwości:

  • 20% AGE (końcowych produktów glikacji) rozłożonych w ciągu 5 dni!
  • Po miesiącu stosowania, widoczna poprawa jędrności skóry

W ten sposób przerywamy jeden z procesów starzenia się…ale nie tylko…

KWAS ROZMARYNOWY, jako substancja naturalna, charakteryzuje się szeroką gamą właściwości farmakologicznych. Ma działanie przeciwzapalne, przeciwwirusowe, antybakteryjne, chroni przed działaniem promieni UV

Na szczególną uwagę zasługuje działanie KR w leczeniu choroby Alzheimera.

WAŻNA INFORMACJA

Preparat jest zarejestrowany przez Główny Inspektorat Sanitarny.

W 2014 roku został ogłoszony, jako najbardziej skuteczny preparat przeciwstarzeniowy we Francji. Zdobył już wiele nagród.

AGE BREAKER