Zabiegi podstawowe

To grupa podstawowych zabiegów, która wykorzystuje naturalne związki na bazie alg i wody morskiej. Zabiegi te pozwalają na odnowę i oczyszczenie naskórka, wyrównują ubytki wilgoci w skórze, wzmacniają płaszcz hydro-lipidowy, działają łagodząco i rozjaśniająco. Zabiegi podstawowe mogą być wykonywane o każdej porze roku jako podstawowa pielęgnacja utrzymująca skórę w doskonałej kondycji i równowadze.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka  Thali’source Hydratation » zabieg nawilżający

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Thali’source Nutririon Thal’ion  » zabieg odżywczy

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka  Oligo’zen Serenity  » zabieg odczulający

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka  Algo’pur Normality Thal’ion  » zabieg normalizujący do cery mieszanej

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka  Algo’pur Claryfying Thal’ion  » zabieg oczyszczający dla cery tłustej

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka  Neo-Marine Spa Treatment Neoderma  » zabieg poprawiający kondycję skóry

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka  Hydrasoin Germaine De Capuccini  » autentyczna kąpiel nawilżająca

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Thali’source Hydratation
Zabieg nawilżający

Zabieg ten to wysokoprocentowa pielęgnacja regulująca stopień nawilżenia warstwy rogowej naskórka oraz optymalizująca procesy wiązania wody.

To naturalny skarbiec związków działających nawilżająco, pozyskany z alg morskich Laminaria Digitata, Chondrus Chrispus i naturalnej wody morskiej Thalasso Oligo. Składniki te chronią skórę przed nadmierną utratą wilgoci, wzmacniają barierę hydro-lipidową, zwiększają tolerancję skóry. Zabieg idealnie sprawdza się w przypadku skóry suchej, ściągniętej, odwodnionej – natychmiast zostaje przywrócony balans wodny oraz system ochronny.

Wskazania do zabiegu: skóra sucha, odwodniona, wrażliwa, pozbawiona blasku, zniszczona słońcem lub solarium.

Efekty zabiegu: Intensywne wzmocnienie płaszcza hydrolipidowego skóry, silne nawilżenie i nawodnienie epidermy.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Thali’source Nutririon Thal’ion
Zabieg odżywczy

Zabieg wzmacniający do skóry suchej, ubogiej lipidowo, wrażliwej. Łączy w sobie regenerujące i witalizujące właściwości ekstraktów morskich. Idealnie sprawdza się podczas jesiennych słot i zimowych chłodów, kiedy skóra narażona jest na niekorzystne działanie zewnętrznych czynników atmosferycznych. Zabieg uzupełnia niedobór NNKT, poprawia stopień wiązania wody w skórze, zwiększa elastyczność i miękkość naskórka. Zapewnia komfort  ściągniętej, silnie przesuszonej i podrażnionej skóry, przyspiesza procesy metabolizmu komórkowego, dostarcza niezbędnych oligoelementów i witamin.

Wskazania do zabiegu: skóra silnie wysuszona oraz ścieńczona, wrażliwa; utrata naturalnych mechanizmów obronnych, negatywny wpływ czynników zewnętrznych – wiatr, śnieg, deszcz; pierwsze oznaki starzenia.

Efekty zabiegu: wzrost zdolności obronnych, wilgotności i jędrności skóry, silna regeneracja i odbudowa zniszczonego naskórka, wzmocnienie płaszcza hydrolipidowego.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Oligo’zen Serenity
Zabieg odczulający

Zabieg kontroluje reaktywność cery wrażliwej, skłonnej do alergii, uczuleń i podrażnień, wzmacnia naturalne funkcje obronne i ochrania skórę przed niekorzystnym wpływem środowiska. Po zabiegu powraca uczucie komfortu, skóra jest rozjaśniona, uspokojona i wyciszona. Zawarty w zabiegu CALMING COMPLEX na bazie ekstraktów z rumianku i lukrecji oraz łagodzące ekstrakty morskich alg Fucus Spiralis i Chonddrus Crispus zamknięte w oceosomach, wzmacniają skórę i podnoszą jej próg wrażliwości, zmniejszają zaczerwienienia, wyciszają alergie i podrażnienia.

Wskazania do zabiegu: skóra wrażliwa, naczyniowa, skłonna do uczuleń i podrażnień, delikatna, zniszczona, zestresowana.

Efekty zabiegu: złagodzenie, uspokojenie, wzmocnienie epidermy i kruchych naczynek krwionośnych, odbudowanie funkcji obronnych bariery lipidowej, złagodzenie zaczerwienienia.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Algo’pur Normality Thal’ion
Zabieg normalizujący do cery mieszanej

Zabieg normalizujący oparty na składnikach nawilżających i głęboko oczyszczających – algi, morski fitoplankton, kompleksy algo-roślinne. Reguluje nadmierną pracę gruczołów łojowych w obszarze nosa i czoła, działa antybakteryjnie, rozjaśnia koloryt, dotlenia i głęboko nawilża skórę, w szczególności partie bardzo przesuszone w obrębie policzków, nosa i szyi.

Wskazania do zabiegu: skóra mieszana z nadmierną produkcją łoju w strefie T, szara, leniwa, zmęczona, słabo nawilżona.

efekty zabiegu: rozjaśnienie, nawilżenie, regulacja wydzielania sebum, wzmocnienie systemu ochronnego skóry, działanie przeciwzapalne.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Algo’pur Claryfying Thal’ion
Zabieg oczyszczający dla cery tłustej

Zabieg oparty na oczyszczających i antybakteryjnych właściwościach alg czerwonych, fitoplanktonu i mułu morskiego.

SEBOSOMY, jako nośniki obfite w kompleksy algoroślinne (Scutellaria Baicalensis, Chondrus Crispus, Isodon, Irys, Lukrecja) o działaniu przeciwzapalnym regulują nadmierną produkcję sebum, matują, nawilżają i działają antybakteryjnie. Zabieg optymalnie pielęgnuje skórę, łagodzi stany zapalne i podrażnienia, nie wysusza jej i nie podrażnia. Normalizacja pracy gruczołów łojowych daje długotrwały efekt matowej skóry oraz świeżości.

Wskazania do zabiegu: cera tłusta, łojotokowa, problematyczna z trądzikiem młodzieńczym, widoczne rozszerzone pory, stany zapalne, podrażnienia, liczne grudki i zaskórniki.

Efekty zabiegu: działanie antybakteryjne, przeciwzapalne, oczyszczające, łagodzące, redukcja zaskórników, zmniejszenie wydzielania sebum, zmatowienie skóry.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Neo-Marine Spa Treatment Neoderma
Zabieg poprawiający kondycję skóry

Morze jest niewyczerpanym źródłem witalności dostępnym dla ludzkiego ciała. Znane od wieków działanie składników morza zostało w pełni wykorzystane w tym zabiegu.  Opóźnia on proces starzenia się skóry. Odbudowuje, wzmacnia, zapobiega powstawaniu fałd i zmarszczek. Regeneruje, nawilża i wygładza.

Składniki zawarte w wodorostach, takie jak: sole mineralne, mikropierwiastki, witaminy, lipidy, proteiny, są niezbędne dla człowieka i biorą udział we wszystkich procesach biologicznych.

Aminokwasy wpływają na elastyczność i gładkość skóry. Pierwiastki śladowe poprawiają dotlenienie skóry i wspólnie z witaminą E, która działa przeciwko wolnym rodnikom, zapobiegają starzeniu się skóry.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Hydrasoin Germaine De Capuccini
Autentyczna kąpiel nawilżająca

Odkrycie w porę procesu odwodnienia jest niezbędne, aby zapobiec przedwczesnemu starzeniu się skóry.  Proces utraty wody wzmaga się z upływem lat. Odwodnienie jest nieuniknione. Tylko specjalnie nawilżające zabiegi mogą ten proces zatrzymać.

Zabieg Hydrasoin został oparty na nowej formule nawilżania. Działa na całą skórę, od powłoki naskórka aż po najgłębsze jej warstwy, dogłębnie ją nawilżając. Hydrasoin przywraca skórze zdolność do utrzymywania naturalnego i trwałego nawilżenia.

Efekty zabiegu: skóra odzyskuje własną zdolność do zatrzymywania wody, budzi się, nabiera nowego wyglądu, zmniejszają się oznaki starzenia właściwe dla cer odwodnionych. Zabieg zapewnia maksymalne poczucie komfortu, skóra staje się niezwykle delikatna.