Redukcja zmarszczek

To grupa najcenniejszych i najbogatszych zabiegów, które łączą w sobie unikalne składniki: mikrokolagen, glikoproteiny, enzymy, oceosomy, mikropeptydy,  składniki antyrodnikowe, rozjaśniejące i liftingujące. Zabiegi te są przeznaczone dla klientek wymagających, mają właściwości dotleniające, regenerujące i liftingujące. Wysoka koncentracja składników oraz konsystencje i formuły preparatów gwarantują optymalne wchłanianie i penetrację skóry. Bogactwo zabiegów gwarantuje natychmiastową poprawę elastyczności, świeży i promienny wygląd.

 

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Algo’lift Anti-Age Expert Thal’ion » zabieg przeciwzmarszczkowy

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Algo’lift Oxygenating & Regenerating » zabieg dotleniający

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Hydralift Thal’ion » lifting nawilżający

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Instant Firming Treatment » zabieg ujędrniający, modelujący owal twarzy

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Timexpert Micro-Dermoxine » zabieg na bruzdy mimiczne i zmarszczki wokół oczu

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Algo’lift Anti-Age Expert Thal’ion
Zabieg przeciwzmarszczkowy

Zabieg Anti-age, zawiera unikalny związek czystej witaminy C i morski kompleks CPA o silnym antyrodnikowym działaniu, przywracający starzejącym się komórkom młodzieńcze cechy. Stanowi połączenie mikrokolagenu,  glikoprotein soi, enzymów alg Ulva Luctuca, które pobudzają syntezę kolagenu i elastyny, zapobiegają procesom elastazy, liftingują i modelują rysy twarzy, chronią przed szkodliwym promieniowaniem promieni UV.

To prawdziwy zastrzyk młodości przeciw starzeniu się komórek skóry, młodszy wygląd – już po pierwszym zabiegu!

Wskazania do zabiegu: skóra dojrzała, mało elastyczna, sucha, z pierwszymi oznakami starzenia, wymagająca specjalnej pielęgnacji.

Efekty zabiegu: wzrost elastyczności, poprawa owalu twarzy, wzrost napięcia i nawilżenia wewnętrznych warstw naskórka, spłycenie delikatnych zmarszczek i bruzd, wygładzenie i wysubtelnienie powierzchni naskórka.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Algo’lift Oxygenating & Regenerating
Zabieg dotleniający

Zabieg dotleniający, przeznaczony dla skóry zmęczonej, pozbawionej młodzieńczego blasku, sprężystości i wigoru. Pozwala na silną stymulację metabolizmu komórkowego, zapewnia większe dotlenienie komórek skóry i lepsze odżywienie. Zalecany już od 30 roku życia , kiedy obserwujemy pierwsze oznaki starzenia. Swoje spektakularne działanie zawdzięcza mikropeptydom – białkom informacyjnym, pobudzającym fibroplasty do syntezy kolagenu II, III i IV oraz glikozaminoglikanów.

Wskazania do zabiegu:  skóra zmęczona, niedotleniona, szara, matowa “cera palacza”, pozbawiona blasku, wigoru, często przebywająca w nie wietrzonych, klimatyzowanych pomieszczeniach.

Efekty zabiegu: silna stymulacja metabolizmu komórkowego, wzrost poboru tlenu o 70%, przyspieszone procesy regeneracji, wzrost nawilżenia; skóra staje się gładka, nabiera zdrowego blasku i promiennej świeżości.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Hydralift Thal’ion
Lifting nawilżający

Zabieg silnie nawilżający, wygładzający i ujędrniający dla cer odwodnionych. Spłyca delikatne zmarszczki i bruzdy spowodowane nadmierną utratą wody transepidermalnej, poprawia elastyczność skóry. Zalecany jako pojedynczy zabieg z natychmiastowym efektem przed wielkim wyjściem, który polepsza jakość i trwałość makijażu.

Wskazania do zabiegu: skóra sucha i bardzo sucha, zaburzenia w procesie wiązania wody, utrata spoistości, elastyczności skóry wskutek nadmiernej utraty wody transepidermalnej, nadmierna wrażliwość.

Efekty zabiegu: silne nawilżenie głębokich warstw naskórka, wygładzony, ujędrniony i wysubtelniony naskórek, spłycenie drobnych bruzd, poprawa spoistości i elastyczności skóry.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Instant Firming Treatment
Zabieg ujędrniający, modelujący owal twarzy

Zabieg ujędrniający zwiotczałe partie skóry twarzy, zawierający unikalny kompleks ALGOLIFT, przywracający starzejącym się komórkom młodzieńcze cechy. Stanowi połączenie enzymów alg Ulva Lutuca, które zapobiegają procesom elstazy i kolagenazy oraz alg Spirulina, bogatych w proteiny roślinne, witaminy i żelazo. Stosowane systematycznie ułatwiają modelowanie rysów twarzy, znikają nieestetyczne nierówności i wypukłości, a skóra nabiera elastyczności i jędrności.

Wskazania do zabiegu: skóra zniszczona, zaniedbana, z wyraźną oznaką utraty elastyczności, jędrności, “opadające” kontury twarzy.

Efekty zabiegu: poprawa stopnia elastyczności skóry, wzrost stopnia nawilżenia, korekta owalu twarzy, stopniowy zanik opadających policzków i brody, regeneracja.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Timexpert Micro-Dermoxine
Zabieg na bruzdy mimiczne i zmarszczki wokół oczu

Skóra okolic oczu jest szczególnie delikatna, wrażliwa i cienka, a przez to wyjątkowo podatna na tworzenie się zmarszczek i bruzd mimicznych. Zbyt ubogie mikrokrążenie, w połączeniu z bardzo cienką skórą wokół oczu, dodatkowo wzmaga widoczność ciemnych plam i podkrążeń oczu, tworzących się na skutek gromadzenia hemoglobiny i produktów jej rozpadu (bilirubiny, biliwerdyny, żelaza)  Te produkty rozpadu są nierozpuszczalnymi pigmentami. Trudno je wyeliminować i usunąć, bo są uwięzione w warstwie skóry i naskórka.

Germaine de Capuccini proponuje profesjonalny zabieg oparty na nowatorskim kompleksie Micro-Dermoxine i stworzony specjalnie, aby w krótkim czasie zagwarantować optymalne wyniki. Aplikacja zabiegu powoduje wygładzenie zmarszczek i bruzd mimicznych, rozluźnienie mikro-napięć powstałych w okolicach oczu i między brwiami. Aktywne składniki likwidują worki i cienie pod oczami oraz poprawiają przemianę komórkową, mikrocyrkulację i wygląd skóry, która nabiera młodego wyglądu, jest rozświetlona i witalna.

Działanie i efekty zabiegu: rozluźnienie mikro-napięć skóry (dzięki mikro-nasączaniu preparatem Botox), wypełnienie bruzd mimicznych (dzięki mikro-nasączaniu kolagenem), wygładzenie w sposób widoczny zmarszczek, rozjaśnienie i rozświetlenie skóry okolic oczu, likwidacja worków, cieni i drobne przebarwień, poprawa jędrności i elastyczności skóry, zapobieganie pojawianiu się nowych zmarszczek.