Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka
Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Oferta

Specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Każdy zabieg jest poprzedzony wnikliwą oceną stanu zdrowia Pacjentki oraz uwzględnieniem jej oczekiwań względem efektu końcowego. Specjalistyczne preparaty i urządzenia w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą naszego personelu to gwarancja satysfakcji naszych Klientów. Szeroki wybór kosmetycznych zabiegów na twarz i ciało pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie, osiągając tym samym zamierzony efekt.

 

Medycyna estetyczna

dr Eugeniusz Mielechow

 

 

ESTHETIQUE
Katarzyna Mielechow

ul. Farysa 62 B
01-971 Warszawa (mapa kml)
tel. 22 864 00 63
tel. kom. 510 103 473

Usuwanie przebarwień – Cosmelan

Cosmelan jest najskuteczniejszą terapią usuwającą plamy barwnikowe pochodzenia hormonalnego. Jednocześnie przywraca równowagę skórze tłustej i mieszanej.

Zabieg wskazany jest przy występowaniu melasmy – jest bardzo skuteczny w leczeniu jej wszystkich typów.

Cosmelan bardzo skutecznie rozjaśnia małe i specyficzne plamy, takie jak: piegi, znamiona barwnikowe oraz przebarwienia posłoneczne. Jest odpowiedni dla każdego fototypu i rodzaju skóry.

Zabieg stymuluje odnowę kolagenu oraz zwęża pory i reguluje wydzielanie łoju.

Terapia może być wykonywana o każdej porze roku. Pełen efekt jest widoczny już po miesiącu.

Zalecany do całorocznej pielęgnacji skóry z tendencją do przebarwień w celu profilaktyki przebarwień.

 

 

© Copyright 2016 Katarzyna Mielechow, ESTHETIQUE  | design by grafX & more