Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka
Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Oferta

Specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Każdy zabieg jest poprzedzony wnikliwą oceną stanu zdrowia Pacjentki oraz uwzględnieniem jej oczekiwań względem efektu końcowego. Specjalistyczne preparaty i urządzenia w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą naszego personelu to gwarancja satysfakcji naszych Klientów. Szeroki wybór kosmetycznych zabiegów na twarz i ciało pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie, osiągając tym samym zamierzony efekt.

 

Medycyna estetyczna

dr Eugeniusz Mielechow

 

 

ESTHETIQUE
Katarzyna Mielechow

ul. Farysa 62 B
01-971 Warszawa (mapa kml)
tel. 22 864 00 63
tel. kom. 510 103 473

Rewitalizacja biustu-stanik podskórny unoszący biust

Bioabsorbowalne nici  APTOS EXCELLENCE BODY z mikrowypustkami do odmładzania biustu

 

Wchłanialne nici Excellence Body do zabiegów liftingu i modelowania oraz odmładzania biustu. W odróżnieniu od innych nici pojawiających się na rynku z przeznaczeniem do rewitalizacji ciała, nici Aptos Excellence Body służą przede wszystkim do liftingowania, tj. unoszenia tkanek. Dzieje się tak za sprawą unikalnych, opatentowanych typowych dla linii Excellence Visage (nagrodzonych Perłą Dermatologii Estetycznej 2013 w kategorii „niechirurgiczny lifting”) wypustów,  które gwarantują doskonałą przyczepność w tkankach – mimo iż wprowadzane są po linii prostej, dzięki której przemieszczają tkanki, naprowadzając je na właściwe położenie.

W ciągu 1-1,5 roku od implantacji nici całkowicie rozpuszczają się uwalniając kwas polimlekowy, który dodatkowo rewitalizuje tkanki i wzmacnia ich struktury. Efekt liftingu utrzymuje się około 2 lat.

Nici Excellence Body implantuje się w niezwykle przyjazny nie tylko dla pacjenta, ale także lekarza sposób, za pomocą tępo zakończonych kaniul, nie traumatyzując tkanek, zaledwie przez punkty wkłucia, bez wykłuwania. 25 cm długość każdej nici (10 w opakowaniu) pozwala na ekonomiczne dopasowanie do potrzeb zabiegów takich jak: unoszenie, modelowanie, czy też zagęszczanie piersi.

Zabiegi są proste do wykonania, bezpieczne, nie traumatyzują tkanek i gwarantują satysfakcję pacjentów borykających się z utratą jędrności, opadem tkanek i zmniejszeniem podściółki tłuszczowej w w/w obszarach, gdzie często nie można zaproponować skutecznej mało inwazyjnej alternatywy zabiegowej.

 

Excellence_Body_Breast-new

© Copyright 2016 Katarzyna Mielechow, ESTHETIQUE  | design by grafX & more