Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka
Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Oferta

Specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Każdy zabieg jest poprzedzony wnikliwą oceną stanu zdrowia Pacjentki oraz uwzględnieniem jej oczekiwań względem efektu końcowego. Specjalistyczne preparaty i urządzenia w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą naszego personelu to gwarancja satysfakcji naszych Klientów. Szeroki wybór kosmetycznych zabiegów na twarz i ciało pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie, osiągając tym samym zamierzony efekt.

 

Medycyna estetyczna

dr Eugeniusz Mielechow

 

 

ESTHETIQUE
Katarzyna Mielechow

ul. Farysa 62 B
01-971 Warszawa (mapa kml)
tel. 22 864 00 63
tel. kom. 510 103 473

Lifting twarzy New Midas

New Midas osiąga spektakularne efekty w zabiegach liftingu twarzy (face lifting) korzystając ze światła i RF (radio frekwencji) oraz w sesjach zabiegowych dotyczących skutecznego spalania tkanki tłuszczowej i modelowania ciała dzięki bezbolesnej metodzie ICE RF+IR z wbudowaną funkcją dynamicznego chłodzenia w czasie rzeczywistym.

Lifting twarzy:

Lifting twarzy przeprowadzany jest w sposób szybki i bezbolesny. Urządzenie wyposażone jest w nową, unikalną technologię IC RF+IR (chłodzenie + fale radiowe + podczerwień). W porównaniu ze stosowaną dotychczas technologią, New Midas zwiększa skuteczność zabiegów zapewniając ochronę skóry i w pełni bezbolesny zabieg.

Zastosowane rewolucyjne rozwiązania dają efekt synergii  w redukcji zmarszczek, zwiekszenia gęstości i napięcia skóry, liftingu twarzy, likwidacji bruzd, podnoszenia opadających policzków, wyszczuplania twarzy, remodelingu kolagenu oraz poprawy owalu twarzy.

Wyjątkowa technologia pozwala uzyskać niesamowicie szybkie rezultaty zachowując maksymalny komfort i bezpieczeństwo pacjenta.

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

© Copyright 2016 Katarzyna Mielechow, ESTHETIQUE  | design by grafX & more