Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka
Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Oferta

Specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Każdy zabieg jest poprzedzony wnikliwą oceną stanu zdrowia Pacjentki oraz uwzględnieniem jej oczekiwań względem efektu końcowego. Specjalistyczne preparaty i urządzenia w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą naszego personelu to gwarancja satysfakcji naszych Klientów. Szeroki wybór kosmetycznych zabiegów na twarz i ciało pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie, osiągając tym samym zamierzony efekt.

 

Medycyna estetyczna

dr Eugeniusz Mielechow

 

 

ESTHETIQUE
Katarzyna Mielechow

ul. Farysa 62 B
01-971 Warszawa (mapa kml)
tel. 22 864 00 63
tel. kom. 510 103 473

Medycyna estetyczna

Aquafilling bodyline otwiera nowe możliwości w powiększaniu i modelowaniu piersi. To innowacyjny preparat, biokompatybilny z ludzkimi tkankami, który ma postać żelu. Jego odpowiednia struktura nie powoduje komplikacji, nie wywołuje alergii i zapewnia wysokie bezpieczeństwo oraz długotrwałe efekty. Powiększanie biustu przy użyciu Aquafilling jest znakomitą i nieinwazyjną alternatywą dla chirurgicznych zabiegów wszczepiania imnlantów.

 

 Jakie są wskazania do użycia Aquafilling?

. zwiększenie objętości oraz poprawa kształtu piersi

. asymetria piersi

. korekta defektów piersi, np.: wyrównanie ubytków po zabiegach

                                                                                                                                          

 Jak długo trwa zabieg?

 Zabieg powiększania biustu trwa około półtorej godziny. Jest bardzo mało inwazyjny. Wykonywany jest on w znieczuleniu miejscowym.

 

Jakie są efekty?

 . uniesione i powiększone piersi

. przywrócenie jędrności piersi

. przywrócone odpowiednie proporcje piersi

 

Kiedy następuje efekt?

 Pierwszy efekt widoczny jest od razu po zabiegu. Na pełne rezultaty należy poczekać do       7 dni, kiedy znikną obrzęki.

 

 Chcesz uzyskać więcej informacji - zadzwoń do nas.

 

© Copyright 2016 Katarzyna Mielechow, ESTHETIQUE  | design by grafX & more