Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka
Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Oferta

Specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Każdy zabieg jest poprzedzony wnikliwą oceną stanu zdrowia Pacjentki oraz uwzględnieniem jej oczekiwań względem efektu końcowego. Specjalistyczne preparaty i urządzenia w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą naszego personelu to gwarancja satysfakcji naszych Klientów. Szeroki wybór kosmetycznych zabiegów na twarz i ciało pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie, osiągając tym samym zamierzony efekt.

 

Medycyna estetyczna

dr Eugeniusz Mielechow

 

 

ESTHETIQUE
Katarzyna Mielechow

ul. Farysa 62 B
01-971 Warszawa (mapa kml)
tel. 22 864 00 63
tel. kom. 510 103 473

Karboxyterapia

 

Jest zabiegiem wyjątkowo bezpiecznym co zostało potwierdzone 60-letnimi badaniami klinicznymi. Badania te wykazały, że iniekcja medycznego gazu CO2 ma bezpośredni wpływ na przyspieszenie procesów naprawczych poprzez utworzenie nowych naczyń krwionośnych, poprawę ukrwienia tkanki oraz na aktywację komórek tłuszczowych w celu uaktywnienia procesu lipolizy czyli redukcji tkanki tłuszczowej.

 

Efektywność terapii w redukcji:

- zaawansowanego cellulitu (skuteczność 98%)

- cieni i worków pod oczami (ok 90%)

- zmarszczek wokół oczu (ok 56%)

- oznak starzenia okolic szyi i dekoltu

- blizn trądzikowych (ok 97%)

- osłabionych cebulek włosowych (ok 77%)

- wypadaniu włosów (ok 77%)

- podwójnego podbródka

- rozstępów (ok 97%)

- blizn (również pooperacyjnych) (ok 97%)

- zlokalizowanej tkanki tłuszczowej (ok 67%)

- braku elastyczności i zwiotczenie skóry

- pajączków (ok 44%)

- zmarszczek (56%)

- oznak starzenia skóry dłoni

- łuszczycy (ok 55%)

Niewątpliwą zaletą terapii jest możliwość łączenia z innymi zabiegami medycyny estetycznej i to, że może być wykonywany niezależnie od pory roku. Zaletą karboksyterapii jest bezbolesność zabiegu, szybkość wykonania i jego skuteczność.

 

Zaletą karboxyterapii jest naturalność, czyli wykorzystanie naturalnych procesów zachodzących w ludzkim organizmie.

Żegnaj tłuszczu!

Zaletą karboxyterapii jest mechaniczne rozbicie złogów tłuszczowych oraz remodeling skóry. Efektem towarzyszącym jest skrócenie się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry.

Jak to działa?

Podawany medyczny dwutlenek węgla powoduje gwałtowne rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi wraz ze składnikami odżywczymi. Tym samym poprawia się mikrokrążenie i odnowa komórek. Odpowiedzią na to jest reakcja zapalna, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu.

Wprowadzony do tkanki tłuszczowej dwutlenek węgla częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dwutlenek węgla jest wydalany z organizmu w sposób naturalny, jako końcowy produkt wymiany gazowej organizmu. Również ten podany podczas zabiegu karboxyterapii, transportowany jest do płuc, a następnie wydalany, tak jak się dzieje w końcowym etapie procesu fizjologicznego, jakim jest oddychanie.

 

W celu uzyskania zadawalających efektów zaleca się wykonanie od 3 do 10 zabiegów. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa pakiety zabiegowe:

PAKIET 1

3 zabiegi karboksyterapii* + 1 zabieg New Midas (oszczędzasz 150 zł)

PAKIET 2

9 zabiegów karboksyterapii* + 1 gratisowy zabieg na dowolną część ciała

PAKIET 3

6 zabiegów karboksyterapii* + 2 zabiegi New Midas (oszczędzasz 300zł)

 

* zabieg na wybraną część ciała

 

CENNIK POZAPAKIETOWY

BRZUCH

 

200 zł.

DŁONIE

 

100 zł.

UDA

 

250 zł-300 zł.

PODBRÓDEK

 

100 zł-150 zł.

BOCZKI

 

100 zł-150 zł.

RAMIONA

 

150 zł.

OCZY (górna/dolna powieka)

 

100 zł.

SZYJA

 

100 zł.

DEKOLT

 

100 zł.

ROZSTĘPY

 

100 zł-150 zł.

WYPADANIE WŁOSÓW

 

200 zł.

NEW MIDAS

 

500 zł.

 

© Copyright 2016 Katarzyna Mielechow, ESTHETIQUE  | design by grafX & more